شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » احتمال جاری شدن روان آب در سیستان و بلوچستان

هامون پرس  – کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارندگی های پراکنده در سطح استان احتمال جاری شدن روان آب در برخی نقاط وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس رضا آزادمنش اظهار داشت: با تقویت جریانات مرطوب جنوبی تا صبح روز سه شنبه سامانه بارشی سبب بارش های پراکنده گاهی رعد و برق و تند بادموقتی در سطح استان خواهد شد.

وی ادامه داد: امروز عمده بارش ها مربوط به مرز غربی، نواحی غربی سواحل، جنوب غرب و ارتفاعات نواحی مرکزی سیستان و بلوچستان است به طوری که احتمال جاری شدن موقت روان آب در برخی از این مناطق وجود دارد.

وی بیان کرد: روز دوشنبه با حرکت سامانه به سمت شرق سیستان و بلوچستان بارش ها بیشتر در ارتفاعات مرکزی، سواحل و نواحی شرق دریای عمان رخ خواهد داد.

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه وقوع عمده بارش ها در نقاط هم مرز با استان هرمزگان است، طغیان رودخانه های محلی در این مناطق دور از انتظار نیست.

وی افزود: دریای عمان تا فردا مواج خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زاهدان، زهک و زابل با حداقل صفر درجه و زرآباد کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان با حداکثر ۲۶ درجه به ترتیب خنکترین و گرمترین نقاط این استان بودندایرنا

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان