شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا، نمایندگان قدر فرصتهای باقیمانده را بدانند

هامون پرس :نمایندگان قدر فرصتهای باقیمانده را بدانند  و قبل از بررسی لائحه منطقه ازاد تجاری سیستان ،نمایندگان شهرهای مختلف را دعوت به منطقه سیستان کنند تا اوضاع اسف بار اقتصادی و معیشتی مردم را ببینند تا مجاب بشوند که به تصویب منطقه ازاد سیستان رای مثبت بدهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس همراه با خطبه های نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن و پرصلابت جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهربنجار حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا در خطبه اول به آسیبها و مضرات حسد ودر دین مبین اسلام اشاره کرد که امیر بیان می فرماید حسادت ایمان را از بین می برد مثل اتش که هیزم را می سوزاند و این صفت بد مثل سرطان انسان را هلاک میکند و همه باید از حسادت دوری کنند.

حاج آقا پارسا در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به روز پژوهش اشاره کرد ضمن تبریک این روز تاکید کرد در دانشگاهها و مدارس و حوزه های علمیه ما دروس و آموزشها باید بر اساس پژوهش محوری پیش برود تا بتوانیم در آینده دچار بی محتوایی نشویم .
و در ادامه با تبریک روز حمل و نقل به سه مولفه اصلی در این محور اشاره کرد ۱ جاده استاندارد ۲ خودروی استاندارد ۳ رانندگی استاندارد . که متاسفانه تلفات جاده ای بابت جاده های نامناسب و رانندگی پر شتاب و عجله ای هست که منجر به حادثه می شود .نظیرش جاده زابل زاهدان هست که بیش از ۱۰ سال از آغاز عملیات ان می گذرد و کمتر از ۱۰۰ کیلومتر ان به بهره برداری کامل رسیده که معروف به جاده مرگ شده و لازم هست که وزارت راه و شهرسازی زودتر ان را تکمیل کند تا همشهریان و هموطنان ما به راحتی پرپر نشوند .

و به سالروز شهادت ایت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد که باید دانشگاههای ما روبروز اسلامی تر شوند و اگر بخواهیم پیشرفت همه جانبه و واقعی در عرصه علم داشته باشیم باید کلاسهای مختلط دختر و پسر تفکیک شود تا از مباحث حاشیه ای نجات پیدا کنند و بتوانند رشد خوبی در عرصه علم و تقوا پیدا کنند. در پایان با اشاره به نامه به نمایندگان مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خطاب به انان بیان کرد نمایندگان قدر فرصتهای باقیمانده را بدانند و قبل از بررسی لائحه منطقه ازاد تجاری سیستان ،نمایندگان شهرهای مختلف را دعوت به منطقه سیستان کنند تا اوضاع اسف بار اقتصادی و معیشتی مردم را ببینند تا مجاب بشوند که به تصویب منطقه ازاد سیستان رای مثبت بدهند و باقیات و صالحاتی برای انان شود . والسلام علیکم و رحمه الله

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان