شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » آیت‌الله عباسعلی سلیمانی،: توقع داریم همانطور که دولت مسئله منطقه آزاد سیستان را به خوبی پیگیری کرد، مجلس هم این طرح را به تصویب برساند و اگر در مجلس به جایی نرسید طرح از طریق شورایعالی_امنیت ملی پیگیری شود


هامون پرس ‍ نماینده ولی فقیه در استان سیستان وبلوچستان گفت: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته توسط مسئولان نظام، کارهای زمین مانده در منطقه سیستان زیاد است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس آیت‌الله عباسعلی سلیمانی در جریان دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم سیستان و بلوچستان در استادیوم ورزشی زابل اظهار داشت: مقدم رئیس جمهور را به خطه‌ای که بزرگانی همچون آیت‌الله مطهری و آیت الله سیستانی در آن پرورش یافته‌اند، گرامی می‌داریم.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: این دیار به دروازه تمدن تعریف می‌شود و شهرسوخته نمادی از این دیار و خطه کهن است و اینکه جنابعالی برای تشکر از حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم در نخستین سفر استانی به سیستان و بلوچستان آمده‌اید جای تقدیر دارد.

وی بیان کرد: با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته توسط مسئولان نظام، کارهای زمین مانده در منطقه سیستان زیاد است. انتقال گاز و راه‌آهن به این منطقه قطعاً جزو موارد ضروری است. مسئله بازارچه‌های مرزی برای مردم این منطقه ضروری است اما عوائد بازارچه‌های مرزی خیلی به جیب مردم انتقال پیدا نمی‌کند.

آیت‌الله سلیمانی گفت: توقع داریم همانطور که دولت مسئله منطقه آزاد سیستان را به خوبی پیگیری کرد، مجلس هم این طرح را به تصویب برساند و اگر در مجلس به جایی نرسید طرح از طریق شورایعالی_امنیت ملی پیگیری شود.تسنیم

برای دریافت تازه ترین اخباربه کانال پرمخاطب #هامون_پرس بپیوندید

سایت: Hamounpress.ir

تلگرام:https://t.me/hamounpresskhabar

اینستاگرام:http://instagram.com/hamounpress.ir

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان