شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » علی اصغر جمشید نژاد ؛شایعات پیرامون انتخاب استاندار جدید ناشی از نشست های محفلی ست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی #هامون_پرس به نقل  از ایلنا علی اصغرجمشیدنژاد به خبرنگار ایلنا گفت: اطلاعات دقیقی در خصوص جابجایی یا ابقای استاندار سیستان و بلوچستان در دسترس نیست و برخی اخبار منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با انتخاب استاندار جدید صحت ندارد.

وی با اشاره به انتشار لیستی از افراد پیشنهادی برای انتصاب در سمت استانداری سیستان و بلوچستان در فضای مجازی ، خاطر نشان کرد : اخیرا اسامی متعددی از افراد پیشنهادی برای انتصاب در سمت استانداری سیستان و بلوچستان در فضای مجازی منتشر شده که این تعداد به بالای ۲۰ نفر می‌رسد و با توجه به اینکه هر استان تنها به یک استاندار نیازمند است می توان به کذب بودن آن پی‌برد .

جمشید نژاد تصریح کرد: قاعدتا تغییر و تحولات متعددی در استانداری استان‌های سراسر کشور صورت می‌گیرد اما  این جابجایی برای استاندار سیستان و بلوچستان تاکنون قطعی نشده‌است.

وی افزود: ابقا و جابجایی استاندار سیستان و بلوچستان نیازمند تشکیل جلسات و تصمیم‌گیری‌های دولت است و انتشار هرگونه خبر تا زمان تشکیل این جلسات صحت نخواهد داشت

وی در پایان گفت: مسئولیت انتخاب استانداران تنها بر عهده وزارت کشور و دولت است و مردم باید اخبار رسمی برای ابقا و یا جابجایی هریک از استانداران را تنها از منابع خبری رسمی وزارت کشور دنبال کنند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان