شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » بازدید جمعی از ریش سفیدان و معتمدین اقوام سیستانی از طرحهای در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی زابل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی #هامون_پرس بازدید جمعی از ریش سفیدان و معتمدین اقوام سیستانی( مجمع توسعه سیستان با اهداف اجتماعی در راستای توسعه سیستان) از طرحهای در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی زابل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی #هامونن_پرس عصر روز نوزدهم شهریورماه ۱۳۹۶ جمعی از ریش سفیدان و معتمدین سیستانی (مجمع توسعه سیستان با اهداف اجتماعی در راستای توسعه سیستان) از طرحهای در حال تکمیل دانشگاه علوم پزشکی بازدید کردند .
ساختمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی زابل واقع در خیابان هامون روبروی استادیوم ورزشی اولین مکانی بود که مورد بازدید جمع فوق قرار گرفت .
دکتر علی اکبر نصیری در خصوص این پروژه گفت :این کلینیک تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام خواهد رسید و پنجاه اتاق ویژه متخصصین و پزشکان فوق تخصص در مکانی جدید به بیماران خدمات خواهند داد که در فضای مطلوبتر و مجهزتر ارایه خدمات به شکل بهتری انجام می شود .رییس دانشگاه افزود : این ساختمان سه طبقه، ۳۰۵۰ متر مریع زیر بنا دارد و در راستای طرح تحول سلامت آغاز و بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد .
مرکز تنفسی ، بلوک زایمانی ،غربالگری سرطان ، طرح توسعه اورژانس و مرکز درمانی سل نیز از طرح های در حال اتمام بخش درمان جنب بیمارستان امیرالمومنین حضرت علی (ع) هم مورد بازدید قرار گرفتند.
دکتر نصیری در خصوص طرحهای مذکور گفت :با اتمام این طرحها، شاهد تحول مناسبی در ارایه خدمات درمانی خواهیم بود .
وی افزود :از حضور و بازدید شما بزرگواران از طرح های عمرانی دانشگاه قدردانی می کنم، این حضور نشانگر توجه شما به دغدغه های مردم است، لذا ما در دانشگاه علوم پزشکی زابل با امید به خداوند متعال و همت همکاران تلاش خواهیم کرد بهترین شرایط خدمات رسانی را مهیا کنیم چون اعتقاد داریم این حق مردم است و وظیفه همه ما رضایتمندی این عزیزان

تعدادی از بزرگان اقوام سیستانی نیز ضمن قدردانی از تلاش های دکتر نصیری و همکارانش، به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند .

سردار فیروزی جهانتیغ نیز از زحمات رییس و مجموعه دانشگاه تشکر و قدردانی کرد . وی حمایت خود را از دکتری نصیری به واسطه عملکرد مطلوب اعلام نمود .

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان