شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » سخنگوی وزارت بهداشت در ارتباط با انتصابات در زاهدان: هیچ اقدام غیر قانونی انجام نمیشود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس به نقل از وبدا، :سخنگوی وزارت بهداشت در نشست خبری در پاسخ به سوالی که برخی از انتصابات در دانشگاه‌های علوم پزشکی گزارش شده بر اساس ژن خوب است و شایستگی ها در نظر گرفته نمی شود، گفت: موج ایجاد شده در خصوص ژن خوب در حد وزارت است نه بخشى جز در یک استان.

حریرچی گفت: دکتر میرى از روساى دانشگاه هستند که چهره استان را در مدت اخیر به طرز معنادارى تغییر دادند و از مبارزان قبل انقلاب و از زندانیان زمان شاه بوده اند. همچنین در استان سیستان بلوچستان موفق ترین عملکرد، عملکرد بهداشتى و درمانى بوده است.

وی افزود: برخی از درخواستها که انجام میشود حتی اگر مطابق ضوابط باشد به دلیل بعضی از انعکاسها ممکن است آن را انجام ندهیم. برخى مواقع تشابه اسمى وجود دارد. در برخى مناطق برخى اسمها زیاد است. هیچ اقدام غیر قانونی که منجر به ظلم یا امتیاز برای کسی باشد، انجام نمیشود.

سخنگوی وزارت بهداشت در مورد درخواست نمایندگان مجلس از مسئولان وزارت بهداشت برای انتصاب افرادی خاص برای رؤسای شبکه های بهداشتی و درمانی گفت: گاهی در محیط مفاهمه این اقدام صورت می‌گیرد. نمایندگان مجلس صدای مردم‌اند و انتظاراتی برای بهبود شرایط خدماتی مردمانشان دارند از طرفی نیز هرجا انتصابی باشد به دلیل فضای رقابتی قضاوت‌هایی نادرست صورت می‌گیرد

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان