شما اینجا هستید
اخبارایران و سیستان و بلوچستان » ۸۵ دستگاه دوربین در سیستان و بلوچستان رفت و آمد خودروها را کنترل می کنند

هامون پرس  – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۸۵ دستگاه دوربین هم اینک بر روی جاده های این استان نصب هستند که رفت و آمد خودرو ها را کنترل می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس به نقل ازایرنا علی خانقایی روز سه شنبه اظهار داشت: همچنین ۵۰ دستگاه دوربین کنترل سرعت تا پایان امسال بروی جاده های سیستان و بلوچستان نصب خواهند شد.

وی با بیان اینکه این دوربین ها سرعت متوسط و لحظه ای خودروها را ثبت می کنند افزود: با توجه به نصب دوربین های کنترل سرعت در راههای سیستان و بلوچستان میزان تصادفات در این مسیرها روند کاهشی را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: به طور متوسط در هر ۲۰ کیلومتر از راههای اصلی سیستان و بلوچستان یک دوربین کنترل سرعت نصب شده است.

وی ادامه داد: نصب دوربین های کنترل سرعت در راههای ارتباطی استان با هدف ارتقای ایمنی جاده ها و حفظ جان مسافران انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان همچنین از راه اندازی پنج پاسگاه جدید پلیس راه در استان خبر داد و گفت: پاسگاه های پلیس راه استان از ۱۱ پاسگاه سال ۹۲ با اعتبار ۲۳۵ میلیارد ریال به ۱۵ پاسگاه ارتقا یافته است.

خانقایی اظهار داشت: هم اینک پنج پاسگاه جدید در مسیرهای مختلف استان شامل زاهدان – نهبندان، زاهدان – بم و سراوان – مهرستان در دست ساخت است.

به گزارش ایرنا به گفته کارشناسان، سیستان و بلوچستان با وجود داشتن فقیرترین راههای زمینی از لحاظ استاندارد بیشترین تخلفات سرعت غیرمجاز در سطح کشور را از آن خود کرده است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان