شما اینجا هستید
اخبار ایران وجهان » اصلاح طلبان مستقل سیستان وبلوچستان ” با روحانی تا ۱۴۰۰ “

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس اطلاعیه اصلاح طلبان مستقل سیستان وبلوچستان   در خصوص دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با عنوان “با روحانی تا ۱۴۰۰ ” 

همیشه انتخابات، هیجان و التهاب ویژه ی خود را به همراه دارد. اما در این دوره هر روز که می گذرد و به ۲۹ اردیبهشت نزدیکتر می شویم ضربان قلب ها تندتر می شود. شاید مهمترین دلیل این وضعیت آن باشد که کاندیداهای رقیب دکتر حسن روحانی آینده ای را که ترسیم می کنند آینده ای روشن و نویدبخش نیست.

در برنامه های آنان نکته ای متفاوت از اسلاف آنها در دولت های نهم و دهم دیده نمی شود که انسان بتواند به آن امید ببندد و دل خوش کند که اگر آنها هم برنده شوند باز بد نیست و از سوی دیگر وقتی که نیروهای حامی و همراهان کاندیداهای رقیب روحانی را نگاه می کنیم تماماً همان کابینه و شخصیت های حامی دولت های نهم و دهم هستند به واقع شمع و گل و پروانه و بلبل همه جمعند و تنهای کاندیدای فعلی با دکتر احمدی نژاد عوض شده است. آن بی برنامگی و این رجال سیاسی نوید از بازگشت به آن هشت سال می دهد که به واقع وحشتناک است.

سقوط کشور در گرداب چالش های خارجی، خرافات و تملق و عوام فریبی داخلی، اقتصاد لرزان و بی ثبات، رفتارهای تحکم آمیز در حوزه های فرهنگی و هنری چشم انداز خوبی برای دوران تبلیغات انتخابات نیست. اما اصلاح طلبان و دکتر روحانی مصمم هستند تا با تمام توان از چراغ افروخته شده در سال ۹۲ که مسیر پیشرفت و آرامش کشور را روشن کرده است حمایت کنند و با تداوم این راه گام های مهمی در این مسیر بردارند. ما نیز با حضور در ستادهای مختلف انتخاباتی و بیان ویژگی های کاندیداها در تحقق این مهم ادای دین و تکلیف می کنیم و با روحانی هستیم تا ۱۴۰۰

اصلاح طلبان مستقل استان سیستان و بلوچستان

  1. علی

    انشالله اسم روحانی از صندوق هایی رای بیرون میاد رای جوانان سیستان روحانی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان