شما اینجا هستید
اخبار ایران وجهان » قابل توجه کاندیداهای محترم شورای اسلامی شهر و روستا استان سیستان و بلوچستان ” تبلیغات انتخاباتی خود را به ما بسپارید”

پایگاه خبری تحلیلی  هامون پرس  به منظور ادای وظیفه رسانه ای خود در نظر دارد فضایی را برای معرفی کاندیداها و رزومه کاری و برنامه های پیشنهادی شان اختصاص دهد و طبق یک قرارداد فی مابین رزومه ؛ برنامه ها ؛  اخبار، تحلیل، مصاحبه و دیدگاههای نامزدهای انتخاباتی مرتبط با شوراها  را منتشر نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هامون پرس با توجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا استفاده از امکانات رسانه ای  ، تاثیر به سزایی در معرفی نامزد انتخاباتی به عموم مردم خواهد داشت.

در همین راستا استفاده از بستر وب سایت هامون پرس  از جمله این تکنیک ها می باشد.

مزایای استفاده از پایگاه خبری تحلیلی  هامون پرس برای تبلیغات انتخاباتی شوراها

صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه چاپ و توزیع آن.

– تمامی هم استانیهای محترم  فقط با سرچ کردن نام هرکاندید به راحتی به بروشور تبلیغاتی(زندگینامه- اهداف و…) آن دسترسی پیدا میکنند.

– انتشار تبلیغات کاندیداهای محترم شورای  اسلامی شهر و روستا  در چندین مرحله) در سایت و ارسال همزمان به بزرگترین گروههای واتس آپ و تلگرام و ….

–  بروز و متفاوت و نوین بودن این روش در تبلیغات ، اطلاع رسانی و سرویس دهی.

– جذابیت و اثر بخشی بسیار متفاوت و بیشتر نسبت به تبلیغاتی قدیمی و کاغذی.

– به صرفه بودن نسبت به تبلیغاتی کاغذی.

– انتشار سریع  درلحظات اولیه  تبلیغات آزاد می شود  در سطح گسترده بدون هیچ گونه هزینه توسط مخاطبین و هواداران نامزد انتخاباتی.

– انتقال و ارسال مفاهیم و راهبرد ها بدون واسطه.

ستادهای تبلیغات انتخاباتی شورای اسلامی  در استان سیستان و بلوچستان  میتوانند جهت هماهنگی و انتشار تبلیغات انتخاباتی کاندیدای خود از هم اکنون با شماره ۰۹۳۹۵۴۲۵۵۷۲ از طریق پیامک یا واتس آپ  و تلگرام @hamounpress با ما ارتباط برقرار نمایند.

نکته بسیار مهم لازم به توضیح است که این امکان بدون در نظر گرفتن وابستگی های جناحی و قومی و قبیله ای در اختیار ستادهای انتخاباتی که تمایل داشته باشند (با پرداخت هزینه )قرار خواهد گرفت گفتی است   به هیچ  عنوان مطالبی  ارسالی   تخریبی و توهین به سایر کاندیداها باشد منتشر نمی شود    

تاکید می شود که پایگاه خبری  هامون پرس  راساً به انتشار رزومه کاری و برنامه های پیشنهادی هیچ کاندیدایی اقدام نخواهد کرد و  مسئولیت  صحت مطالب ارسالی به عهده  ستادهای انتخاباتی  کاندیداها  و برنامه ها و رزومه ارسالی  در قالب ورد یا پی دی اف  از طرف کاندیداها  می باشد

 

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان