شما اینجا هستید
تازه های خبری » بازدید سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه زابل از مجموعه عظیم تاکستان های مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم

IMG_7952

به گزارش پایگاه خبری هامون پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه زابل :در راستای اجرایی شدن فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از رسالت های اصلی دانشگاه، تلاش و برنامه‌ریزی گسترده ای در مجتمع تحقیقاتی بقیه الله‌ الاعظم دانشگاه با محوریت توسعه اقتصادی منطقه و افزایش نشاط عمومی صورت گرفته است. بخشی از ثمرات این تلاش ها به شکل توسعه کشت محصولات خاص کشاورزی، به لحاظ پایداری و اهمیت اقتصادی همواره مورد تاکید مدیریت دانشگاه بوده است.

دکتر مصطفی خواجه، سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع تحقیقاتی،‌ از دو مجموعه عظیم تاکستان نیز بازدید بعمل آورد.

دکتر خواجه، با تاکید بر فعالیت علمی و هدفمند در جهت افزایش بهره وری و تولید در باغات انگور، اتخاذ برنامه ریزی صحیح در جهت ایجاد چرخه تولیدی مناسب، بازاریابی، الگوسازی و اصلاح سیستم های کشت و بهره برداری کامل از ظرفیت ها را مورد تاکید قرار داد.

وی در همین زمینه با تاکید ویژه بر ظرفیت بالای این مجموعه در خوداتکایی به لحاظ علمی، مالی و نیروی انسانی، برنامه‌ریزی شایسته و استمرار فعالیت های علمی کاربردی در توسعه این مجموعه را جزو اهم برنامه های مدیریتی دانشگاه بر شمرد.

دکتر عیسی خمری، مدیریت مجتمع، نیز ضمن ارایه گزارش فعالیت های انجام شده، اظهار امیدواری نمود که با توجه به حمایت و تاکید ویژه مدیریت دانشگاه بر اقدامات عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، در سال جاری پیشرفت قابل ملاحظه ای در بخش های مختلف این مجموعه صورت گرفته و انتظار می‌رود سطح بهره وری اقتصادی خصوصاً در تاکستان ها بیشتر از سنوات گذشته باشد

IMG_7974

  1. دانشجو

    دیگه دکتر چه معنی داره،همه دکتر، همه مهندس،این همایش ها وفیگورا، دیگه به کار نمیاد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

هامون پرس | تحلیل اخبار استان سیستان وبلوچستان